•  

  • test

O firmie

Usługi stolarskie w okolicach Mławy

Zakład prowadzony przez Stanisława Rudzińskiego zajmuje się stolarstwem od 30 lat. Od początku istnienia firmy nasz zespół profesjonalnych stolarzy świadczy wysokiej jakości usługi stolarskie, tworząc na zlecenie Klientów małe dzieła sztuki, które nierzadko stanowią niezbędny element funkcjonalny wnętrza i jednocześnie cieszą oko niezwykłym wyglądem.

Wood cuttingWyroby drewniane – wysoka jakość

Nasi Klienci mają do wyboru usługi z zakresu stolarki budowlanej oraz produkcji wyrobów drewnianych takich jak meble, okna, drzwi i in. W naszym zakładzie używamy najlepszego surowca pochodzącego z lasów państwowych.

Duże doświadczenie w pracach stolarskich gwarantuje jakość oraz estetykę wykonania wyrobów z litego drewna. Meble na zamówienie wykonujemy wg preferencji klienta – to on decyduje o gatunku drewna, kolorze i wyglądzie.

Oczekiwania naszych Klientów są dla nas najważniejsze. Dlatego zawsze konsultujemy się z zamawiającymi w kwestii wyglądu danego mebla lub innego wyrobu. Ceny usług dopasowujemy indywidualnie w zależności od charakteru, wielkości i materiałów użytych w danej realizacji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy kochają meble z litego drewna, bo tylko one będą Wam służyć przez długie lata.

Logo